PODĚKOVÁNÍ

Chci touto formou poděkovat všem, kteří se rozhodli svým předplatným podpořit projekt CBPMR.INFO MAPA+LOGBOOK, jehož vývoj a údržba jsou financovány ze soukromých prostředků Apache Znojmo.  Aktuálně toto předplatné a dobrovolné dary pokryly 30,6 % z celkové částky. Systém se stále vyvíjí , i když pomalejším tempem. Každý měsíc ale vznikají nové náklady na drobná i větší vylepšení. Proto znovu děkuji jak předplatitelům, tak i hlavně dárcům, kteří kromě předplatného vložili své finance na podporu této webové aplikace a pomohli tak k dřívějšímu splacení celé částky. Děkuji! 

   

 SEZNAM PŘEDPLATITELŮ – 194

setříděno abecedně. 19.01.2022

Adam Sedlecko 1
Aleš Dobrochov 2
Aleš Lučice 3
Aligátor Bratislava 4
Aparát Šumava 5
Banan Martin 6
Broňa Znojmo 7
Bugys Opava 8
Čajíček Litomyšl 9
Dalimil Olomouc 10
Dan Kaznějov 11
Daniel Hradec Králové 12
Danušák Pikovice 13
David Konstantinky 14
David Luhačovice 15
Dědek Lanškroun 16
Dejv Vysoké Veselí 17
Dodge Krkonoše 18
Dominik Bělá 19
Dušan Brno 20
Erixon Partizánské 21
Exp Haná Ondra Prostějov 22
Expedice Akát 23
Expedice Granko 24
Fantomas Praha 25
Filip 84 26
Franta Bystřany 27
Franta Šumperk 28
Frenky Bratislava 29
Frenky Strazek 30
Gama Praha 31
George Prostějov 32
Gibon Praha 33
Grizzly Krkonoše 34
Hany Všelibice 35
Honza Bolevec 36
Honza Hylváty 37
Honza Klatovy 38
Honza Mříč 39
Honza Praha 40
Honza Rozkoš 41
Honza Štěnovice 42
Honza Štěpánov 43
Honza Žukov 44
Horský Anděl Velká Bystřice 45
Hříbek Hořovice 46
ICS Drahovce 47
Ivan Vokovice 48
Janek Slabce 49
Janek Týnec 50
Jarda Chodov 51
Jarda Kladno 52
Jasan Hlučín 53
Jelen České Budějovice 54
Jenda Bělá 55
Jindra Litomyšl 56
Jindra Závišice 57
Jirka Dvůr 58
Jirka Hůry 59
Jirka Kameňák 60
Jirka Luštěnice 61
Jirka Otvovice 62
Jirka Šepetely 63
Johny Pardubice 64
Josef Chotovice 65
Kamil Lišeň 66
Karel Lopeník 67
Karel Zlín 68
Kuba Háje 69
Kuba Tišnov 70
Kuzmič Praha Opatov 71
Láďa Praha 72
Láďa Šestajovice 73
Libor Doubravčice 74
Libor Kozákov 75
Libor Stodůlky 76
Lides Úvaly 77
Luboš Brno 78
Ľuboš Miloslavov 79
Luboš Praha 80
Luboš Prostějov 81
Luďa Soběšice 82
Lukáš Kohoutovice 83
Lukáš Ústí 84
Macek Palkovice 85
Manny Jihlava 86
Marconi Partizánske/Exp. Baťovan 87
Marek Velké Kostolany 88
Maroko 10 89
Martin 101 90
Martin 74 91
Martin Líšťany 92
Martin Nový Jičín 93
Martin Velká Dobrá 94
Márty Letňany 95
Matěj Brno 96
Matúš KVP 97
Medveď Bratislava 98
Medvěd Brdy 99
Michal Kralupy 100
Michal Nova Dedinka 101
Michal Olomouc 102
Michal Ostrov 103
Miky Mobil 104
Míla Nový Bor 105
Milan Březí 106
Míra Horky Tábor 107
Mirda Příbor 108
Mirek 3 Slatiňany 109
Mirek Řepy 110
Mirek Vražkov 111
Monika Zruč 112
Netopier Prešov 113
Olaf Nový Jičín 114
Ondra Převýšov 115
Ondra Zábřeh 116
Oto Štěpánkovice 117
Pavel Karviná 118
Pavel Krumlov 119
Pavel Lipanovice 120
Pavel Náchod 121
Pavel Nová Zhoř 122
Pavel Ostrava střed 123
Pavel Řepy 124
Pavel Teplice 125
Pavel Višňové 126
Pavol Somak 127
Pazur Hustopeče 128
Pepa 14 Hradec Králové 129
Pepa Olomouc 130
Pepa Velká Bíteš 131
Perkonty Karolínka 132
Peťan Brno 133
Petr Hodolany 134
Petr Hradiště 135
Petr Knížkovice 136
Petr Košíře 137
Petr Lipník 138
Petr Polička 139
Petr Praha 140
Petr Sokolov 141
Petr Sukoslav 142
Píseček Prostějov 143
Quido Prešov 144
Radek Bělá 145
Radek Jirkov 146
Radek Lichnov 147
Rado Dúbravka 148
Richard Barrandov 149
Richard Dvory 150
Roman SNP 151
Rosťa Brdy 152
Rover 1 153
Rudo Košice 154
Rumcajs Ivančice – Tatka Vangl 155
Salamandr Velká Bystřice 156
Sam Přerov 157
San Marino Třebíč 158
Saniťák Reno 159
Skipper Kitsee 160
Skléňa Slapy 161
Spajky Detva 162
Standa Ševětín 163
Střelec Brno 164
Střelec Budějce 165
Tadeáš Havířov 166
Tobiáš Nový 167
Tom Kdyně 168
Tom Praha 169
Tom Terasa Třinec 170
Tomáš Budějovice 171
Tomáš Malonty 172
Tomáš Modřany 173
Tomáš Vamberk 174
Tomáš Vlašim 175
Tomik Brno 176
Tulák Luhačovice 177
Vašek Praha 178
Venda Brdy 179
Víťa Krnov 180
Vlasta Červený Kostelec 181
Vlasta Kladno 182
Vlasta Rožmitál 183
Vojta Brno 184
Vrána Chodov Praha 185
Všetečka Hromnice 186
Zdeňa Vsetín 187
Zdenda Červený Kostelec 188
Zdenek 1 Nový Jičín 189
Zdeněk Brandýs 190
Zdeněk Vlkanov 191
Zebra Rumburk 192
Zlínský Muf 193
Žeňa Varnsdorf 194

 

 SEZNAM DÁRCŮ 46

Dan Kaznějov 1
Dědek Lanškroun 2
Dušan Brno 3
Frenky Bratislava 4
Honza Bolevec 5
Honza Štěnovice 6
ICS Drahovce 7
Johny Pardubice 8
Karel Zlín 9
Kuzmič Praha Opatov 10
Láďa Šestajovice 11
Lides Úvaly 12
Ľuboš Miloslavov 13
Lukáš Kohoutovice 14
Lukáš Ústí 15
Manny Jihlava 16
Marek Velké Kostolany 17
Matěj Brno 18
Matúš KVP 19
Michal Ostrov 20
Milan Březí 21
Míra Horky Tábor 22
Olaf Nový Jičín 23
Ondra Zábřeh 24
Oto Štěpánkovice 25
Pavel Karviná 26
Pavel Náchod 27
Pepa Velká Bíteš 28
Peťan Brno 29
Petr Košíře 30
Petr Lipník 31
Petr Sukoslav 32
Radek Bělá 33
Radek Lichnov 34
Richard Dvory 35
Rumcajs Ivančice 36
Sam Přerov 37
Tadeáš Havířov 38
Tobiáš Nový 39
Tom Praha 40
Tomáš Vlašim 41
Tomik Brno 42
Víťa Krnov 43
Vlasta Kladno 44
Vrána Chodov Praha 45
Žeňa Varnsdorf 46

 

Apache Znojmo